چگونه محصولات نزتک را خریداری کنیم؟

با توجه به اختلالات اخیر به وجود آمده برای اینترنت کشور، ممکن است برای برخی اپراتورها و در برخی بازه‌های زمانی، قابلیت VPN مودم 99C به شکل صحیح عمل نکند. از درک و همراهی شما سپاسگزاریم.

پشتیبانی مودم 99C نزتک

درایورها و راهنمای مودم 99C نزتک

شرکت هایپرسل علاوه بر گردآوری دفترچه راهنمای فارسی مودم 99C نزتک، تمامی درایورها، راهنماها و اطلاعات مربوط به مودم را در اختیار کاربران می‌گذارد. برای دریافت هر کدام از این فایل ها، به سادگی می توانید آن راهنما را دانلود نمایید. مودم 99C نزتک از 3 سال خدمات پس از فروش هایپرسل برخوردار است، به منظور برخورداری از این پشتیبانی، فرم ثبت خدمات پس از فروش محصول را حتما تکمیل فرمایید.
راهنماها
راهنمای تنظیمات مودم
راهنمای تغییر رمز وای فای
نحوه ریست کردن مودم
تغییر نام وای فای
تنظیمات VPN مودم 99C نزتک
فایل‌ها
فایل آپدیت مودم 99C نزتک
درایور راه‌اندازی مودم

هایپرسل، بهترین همراه و پشتیبان شما

خط سیر هایپرسل از بدو تاسیس در سال 1388 تاکنون در بازار تجارت ITC، کارگروهی، اعتماد و هم بستگی بوده است. تفکر، منش و روحیه ای که به آن قدرت داده است تا در پیشگاه مخاطبینش، پیشرو، توانمند و قابل اعتماد باشد.هدف شرکت هایپرسل بهترین پشتیبان و همراهی صادقانه برای کلیه مشتریان با ارائه محصولات با کیفیت و با خدمات پس از فروش مناسب می باشد. تمامی محصولات ارائه شده توسط شرکت هایپرسل کاملا اصل می باشد و با خدمات پس از فروش معتبر این شرکت ارائه می گردد. نمایندگان شرکت هایپرسل به صورت فعال در تمامی نقاط کشور آماده فروش و خدمت رسانی به مشتریان عزیز می‌باشند

preloader