مودم های نزتک را از کجا بخریم؟ مودم های نزتک را از کجا بخریم؟

گلس پرایوسی | تحولی در حفظ حریم شخصی شما

تاریخ انتشار : 28 بهمن 1399
گلس پرایوسی

حتماً بارها برایتان پیش آمده است که هنگام استفاده از تلفن همراه، افرادی در اطراف شما به صورت خواسته یا ناخواسته صفحه نمایش موبایل‌تان را نگاه کنند یا به اصطلاح دید بزنند. اگر این مسئله برای شما هم مانند بسیاری از افراد آزار دهنده است، چرا از گلس پرایوسی برای حفظ حریم شخصی خود استفاده نمی کنید؟

این مدل هک دیداری بسیار مشکل‌ساز است، علی الخصوص که چت‌ها و عکس‌های شما را به راحتی مشاهده خواهند کرد و ممکن است اطلاعات مهم شما مانند حساب های بانکی و رمز عبورهایتان در چنین موقعیت‌‌هایی در خطر باشد. برخی افراد با قرار گرفتن در چنین شرایطی دچار استرس و اضطراب خواهند شد. به همین دلیل است که امروز در این مقاله قصد داریم بهترین راه حل این مشکل بزرگ و خطر آفرین را در اختیار شما بگذاریم پس در ادامه همراه ما باشید.

گلس پرایوسی گوشی

تحولی در حفظ حریم شخصی

استفاده از یک گلس پرایوسی می‌تواند از حریم شخصی شما محافظت کند تا با خیال راحت در مکان‌های عمومی از موبایل خود استفاده کنید. البته لازم است بدانید که این مدل گلس‌ها برای مدل‌‌های مختلف گوشی به سختی پیدا می‌شوند. نام دیگر گلس پرایوسی، گلس ضد جاسوسی یا همان گلس ضد فضولی است. اگر شما هم هنگام استفاده از وسایل نقلیه عمومی احساس می کنید که حریم شخصی تان در خطر است، پیشنهاد می کنیم برای تهیه این محصول از وبسایت های معتبر مانند دیجی کالا، ایمالز و … اقدام نمایید اما پیش از خرید بهتر است برای آشنایی با این محصول کاربردی همراه ما باشید.

گلس پرایوسی چیست ؟

محافظ صفحه نمایش پرایوسی به طور همزمان دو عمل را برای شما انجام می‌هد، هم از صفحه نمایش شما در برابر هر گونه آسیب محافظت می‌کند و هم به دلیل فناوری پرایوسی استفاده شده در آن، افرادی که در کنار شما هستند نمی‌توانند صفحه نمایش گوشی شما را مشاهده نمایند. به این صورت که در زاویه‌های بیشتر از 45 درجه صفحه نمایش موبایل شما تاریک و مات خواهد شد! دقیقا مشابه حالتی که گوشی خاموش است و فقط از رو به ‌رو تصویر واضح و شفاف را به شما نشان خواهد داد.

محافظ صفحه نمایش پرایوسی

ویژگی های ظاهری گلس پرایوسی

گلس پرایوسی از نظر ظاهری تفاوتی با گلس‌های معمولی ندارد ولی از نظر عملکرد زمین تا آسمان با گلس های معمولی فرق خواهد داشت. با وجود فیلتر ضد جاسوسی که روی آن نصب شده است، هیچکس جز خودتان قادر به مشاهده اطلاعات صفحه نمایش تلفن همراه شما نیست. اما چطور این امر امکان پذیر است؟

گلس پرایوسی چگونه عمل می‌کند؟

مکانیزم عملکرد این محصول بسیار جالب و متفاوت است. در این محصول از تکنولوژی میکرولایه استفاده شده است. این تکنولوژی باعث می شود که راستای عبور نور در صفحه نمایش شما تنها از زاویه مستقیم باشد و انتشار نور در زوایای 30، 60 یا 90 درجه به صورت محدود انجام شود. صفحه نمایش لپ تاپ های قدیمی موجود در بازار نیز به همین صورت عمل می کردند، به گونه ای که اگر کنار مانیتور نشسته باشید، تنها یک مانیتور خاموش را مشاهده خواهید کرد. دقیقا همان عملکرد به صورت کاربردی و آمیخته با فناوری های به روز دنیا روی محافظ صفحه نمایش تلفن هوشمند شما پیاده شده است و در نهایت به یک گلس پرایوسی برای محافظت از حریم شخصی شما منجر شده است. اما استفاده از این محصول در کنار مزایای خود، معایبی هم دارد که در ادامه مقاله به این معایب و مزایا خواهیم پرداخت.

گلس

مزایای استفاده از گلس پرایوسی

استفاده از این محصول مزیت های بسیاری دارد که از مهم ترین آن ها می توان به محافظت از حریم شخصی اشاره کرد. با وجود گلس پرایوسی می‌توانید با خیال راحت از موبایل خود استفاده کنید و کارهای مهم و خصوصی خود را انجام دهید اما علاوه بر این می توان ویژگی های دیگری را برای چنین محصولی نام برد:

محافظت از صفحه نمایش تلفن همراه

این گلس مانند هر گلس دیگری از صفحه نمایش تلفن همراه شما برابر خط و خش و ضربه محافظت می‌کند و در راستای این محافظت، با قابلیت بی نظیر پرایوسی از خدشه دار شدن حریم شخصی شما نیز جلوگیری خواهد کرد.

مزاحمت شبانه نور صفحه نمایش گوشی

از دیگر مزیت هایی این مدل گلس، استفاده در شب و تاریکی است. این مزیت برای اطرافیان‌تان هم مفید خواهد بود؛ چرا که در شب و در تاریکی، نور صفحه نمایش تلفن همراه شما افرادی که در کنارتان هستند را اذیت نمی‌کند.

دیگر مزایای گلس پرایوسی

بعضی از گلس‌های پرایوسی دارای فیلتر نور آبی، فیلتر محافظت از چشم و قابلیت چربی گریزی و آنتی رفلکس هستند و به همین دلیل می توانند بسیار محبوب تر از گلس های معمولی به شمار بروند.

معایب استفاده از گلس ضد جاسوسی

گلس پرایوسی با وجود مزیت حفظ حریم شخصی، معایب خودش را نیز دارد. البته این معایب به اندازه هک دیداری و تجاوز به حریم شخصی افراد، آزار دهنده نیست اما بهتر اسست که این دو مورد را نیز بدانید تا آگاهانه تصمیم بگیرید:

تاثیر بر میزان روشنایی نور صفحه نمایش موبایل

یکی از مشکلات استفاده از گلس پرایوسی تاثیر بر میزان روشنایی صفحه نمایش موبایل‌تان است. اکثر سازندگان آن مدعی هستند که این گلس‌ها تاثیری در وضوح و روشنایی صفحه نمایش موبایل ندارند؛ اما این‌گونه نیست. معمولا روشنایی و وضوح گوشی شما را کمی تحت تاثیر قرار می‌دهد. می‌توان این مشکل را با بالا بردن نور تلفن هوشمند حل کرد، اما این کار باعث می‌شود باتری موبایل‌تان زودتر خالی شود.

فقط رو به روی صفحه نمایش باشید!

یکی دیگر از مشکلات این گلس‌ها استفاده همیشگی از آن از زاویه رو به ‌رو است. با وجود گلس پرایوسی روی موبایل‌تان همیشه باید از زاویه رو به ‌رو و در راستای چشم‌تان گوشی را قرار دهید و استفاده کنید. اگر بخواهید گوشی‌تان را به دیگران نشان دهید سخت است. یعنی نمی‌توانید دو نفری به گوشی نگاه کنید زیرا از زوایای دیگر صفحه نمایش قابل مشاهده نیست. البته با استفاده از نوع دوطرفه آن این مشکل تا حد زیادی برطرف خواهد شد. به این منظور می‌توانید عکس‌ها و ویدیو‌هایتان را به شکل Lansdscape به دیگران نشان دهید. همچنین زاویه دید 90 درجه هم این مشکل را برطرف کرده است.

کدام گلس پرایوسی را بخریم؟

انواع و اقسام برندهای مختلف موجود در بازار برای تولید گلس پرایوسی دست به کار شده‌اند. اما لازم است بدانید که فناوری پیچیده و زیرکانه‌ای در عملیات ساخت این مدل محصولات رعایت شده است و حفظ حریم شخصی شما به همین آسانی‌ها که کف بازار ریخته باشد، نیست! بهتر است که میان برندهای معتبر موجود در بازار، چند برند را انتخاب کنید و تنها از همین برندها برای خرید گلس محافظ حریم شخصی خود استفاده کنید. بعضی برندهای معتبر موجود در بازار مانند نزتک و … با تولید با کیفیت‌ترین محافظ‌های صفحه نمایش گوشی می‌توانند به سادگی نیاز تمام افراد جامعه را برآورده نمایند.

استفاده از گلس ضروری است؟

لازم است بدانید که صفحه نمایش تلفن همراه شما یکی از حساس‌ترین و مهم‌ترین قسمت‌های گوشی گران قیمت شما است. گلس می‌تواند تا حدودی این قسمت را برای شما محافظت کند. حال لازم است بدانید که این روزها اگر تلفن همراه کسی دزدیده شود، تمام اطلاعات و فایل‌های شخصی آن فرد در دسترس متجاوزان به حریم خصوصی افراد قرار خواهد گرفت. دید زدن صفحه نمایش موبایل شما نیز کم از دزدی ندارد و می‌تواند یک نوع تجاوز به حریم شخصی شما به حساب آید. شما به سادگی می‌توانید با استفاده از یک گلس پرایوسی از حریم خصوصی خود محافظت کنید. به هر حال انتخاب با خودتان است.

حرف آخر

گلس پرایوسی ، گلس ضد جاسوسی یا ضد فضولی در کنار مزایا و معایب خود، قابلیت‌های هیجان انگیزی دارد. حفاظت از حریم شخصی شما مهم‌ترین ویژگی این گلس است. اگر قصد خرید آن را دارید به دقت تمام مزایا و معایب آن را بررسی کنید و بعد تصمیم بگیرید. گلس‌های پرایوسی ارزان قیمت در بازار موجود است اما کیفیت قابل قبول را ندارند و در کل تنها ادعای پرایوسی بودن را دارند. مراقب این محصولات تقلبی باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هایپرسل، بهترین همراه و پشتیبان شما

برای افرادی که خواهان دستیابی به اینترنتی پایدار، با کیفیت و سرعت بالا هستند، شرکت هایپرسل با مودم‌های برند نزتک، شرکت پیشرو و رهبر تکنولوژیک بازار است. محصولات نزتک به همراه خدمات پس از فروش ایده آل و قیمت مناسب و رقابتی، تجربه منسجم و ‌یکپارچه را برای کاربران ایجاد می کند، با توجه به اثر گذاری محصولات هایپرسل، بر کیفیت زندگی مشتریانش، این شرکت همیشه رویکردی نوآورانه و بر پایه تخصص اتخاذ می‌کند.

preloader